Новости

Окружение экс-регионала сможет освоить 68 млн, ремонтируя мост на “трассе Саакашвили”

Служба автомобільних доріг в Одеській області 14 листопада за результатами тендеру замовила ТОВ «Мостобудівельний загін № 112» капітальний ремонт мосту на автодорозі державного значення М-15 Одеса-Рені (на Бухарест) за 67,96 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро», пишуть Наші гроші.

До кінця 2018 р. мають відремонтувати міст через протоку Дністра на км 52+789 траси біля села Паланка (Молдова). Цей міст, який почав руйнуватися ще у 2013 р., кілька разів закривали на ремонт, але торік він знову обвалився.

За угодою гарантійний строк на земляне полотно і дорожній одяг становить 10, а на саму споруду мосту – 20 років.

На заробітну плату піде 2,02 млн грн, тобто три відсотки від загальної суми контракту. На прибуток фірми заплановано 913 тис грн, або трохи більше 1%.

Переможець планує залучити субпідрядника – місцеве ТОВ «Тирас» Надії та Миколи Чудновців. Останній був депутатом Одеської облради від Партії регіонів.Броварська фірма «Мостобудівельний загін №112» є правонаступником однойменного дочірнього підприємства ПАТ «Мостобуд» екс-нардепа від Партії регіонів Володимира Продивуса. Зараз її засновником є вінницьке ТОВ «Меткон Плюс» В’ячеслава Бабіцького зі статутним капіталом 1 тис грн.

Бабіцький керує ПП «Промбудсервіс 2005» Вікторії Яворської – помічниці Продивуса.

Частина техніки переможця орендована у «Мостобуду» і ТОВ «Будівельне управління механізації» Дмитра Годованюка і Сергія Воловика, відомих як менеджери «Мостобуду».

Аналогічні договори на будівництво Подільського моста і розв’язки на Московській площі в Києві теж були укладені з генпідрядником «Мостобудом».
Усього з 2011 р. фірма-переможець виграла тендерів на 45,71 млн грн.

Нині єдиним конкурентом із вищою на 4% ціною було маріупольське ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» Михайла Беккера. Керує ним Сергій Розбей, на 2013 р. – член наглядової ради ПАТ «МЗБК» того ж Беккера.

Із 2008 р. конкурент отримав держпідрядів на 3,34 млрд грн.

Напечатать
Татьяна Дубровская
«ОЛИГАРХ»

Публикации

Экономика РФ умирает

Российская экономика стремительно теряет остойчивость, она идет на дно вслед за флагманом черноморского флота РФ
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.