Новости

Металлурги обвинили “Укрзалізницю” в проедании доходов и потере 20 млрд из-за коррупции

Голова Федерації металургів України Сергій Біленький вважає управління “Укрзалізницею” неефективним, стверджуючи, що отримані доходи залізничники спрямовують на проїдання. Про це він заявив на прес-конференції “Увеличение тарифов Укрзализныци на 25% – удар по украинской промышленности и угроза для экономики страны”, повідомляє кореспондент “ОЛИГАРХА”.

Вантажоперевезення суттєво знизилися, а в той же час, з лютого 2017 року має на 25% зрости оплата залізничних перевезень, завуважив він.

У зв’язку з тим, що не відбувається оптимізація на залізниці, зменшуються перевезення.

“Укралізниця отримані доходи витрачає на проїдання замість капітальних інвестицій”, – стверджує Біленький.

На 2017 рік планується збільшення адміністративних витрат підприємства до 1,75 млрд гривень. Голова Федерації металургів України відзначив, що ці гроші плануються на зарплати “Укрзалізниці”.Також він ввважає, що Бальчун не виконав свою обіцянку щодо збільшення коштів залізниці.

Також Біленький наголосив, що ніхто не бачив структуру нового 25% підвищення тарифу і ніхто не обгрунтував цю цифру.

А президент “Металургпрому” Олександр Калєнков заявив на прес-конференції, що неефективний і непрозорий менеджмент “Укрзалізниці” робить підприємство збитковим.

За його словами, втрати від корупції попереднього року становили близько 20 мільярдів гривень.

Він відзначив, що ефективність менеджменту має знизити цю цифру і перевірити, куди діваються кошти.

Калєнков також підкреслив, що маржа, отримана від вантажоперевезень у нас становить близько 35%, що є великим показником. І ці кошти частково субсидують пасажироперевезення, але це робиться для схеми прихованих податків.

Напечатать
Павел Полтавченко
«ОЛИГАРХ»

Публикации

Микола Злочевський підкрадається до Генпрокуратури

Скандальний екс-міністр екології часів Януковича, який погорів на спробі дати хабар на суму $5 млн керівництву НАБУ та САП, схоже, продовжує таємно скуповувати елітну нерухомість в Києві - втому числі на гроші, «зекономлені» на сплаті…

“Деолігархізація” від Офісу президента: Як перші п’ять олігархів втрачають ключові…

В Офісі президента ухвалено рішення "розібратися" зі "старими олігархами" — відразу проти п'яти учасників верхніх позицій рейтингів найбагатших українців ведуться кримінальні провадження, арештовуються активи і передаються під управління…

Лідер деолігархізації: чому в Коломойського і партнерів забирають “Укрнафтобуріння” та…

Держава конфіскувала цінний газовий актив, яким володіли Ігор Коломойський, Павло Фукс та Віталій Хомутиннік. Що з ним буде далі та кому його можуть передати?
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.