Новости

Госрезерв не пустили к зерну, прикрывшись любимым злаком Хрущева

Учора відповідальний зберігач зерна ДП «Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів» (Хмельницька область) всупереч обов’язку не допустив уповноважених представників Держрезерву та потенційних учасників майбутнього аукціону до огляду зерна та відібрання проб для аналізу. Офіційна версія — «Ми приймаємо кукурудзу». Неофіційна — перешкодити прозорим конкурентним торгам, повідомили “ОЛИГАРХУ” у прес-службі Державного агентства резерву України.

“Не допомогло навіть втручання Нацполіціі, – стверждується в повідомленні. – Планувалось оглянути понад 33 тис. тонн зерна, що виставлено на торги, вартістю більше 70 млн. гривень”.

«Такі дії є незаконними та неприпустимими з боку державного елеватора. Сподіваюсь правоохоронні органи дадуть належну оцінку цій ситуації. Прошу МінАПК, якому підпорядковується ДП «Дунаєвецький КХП», втрутитись та прийняти відповідні рішення», — прокоментував подію Вадим Мосійчук, голова Державного агентства резерву України.

Зі свого боку, повідомляють у прес-службі, для забезпечення прозорих і відкритих торгів та залучення якомога більшої кількості учасників і формування конкурсної, ринкової ціни на зерно, Держрезерв:

1) Переносить запланований аукціон на 29 грудня 2016 року.2) 19 грудня пропонується провести спеціальний виїзний тур на підприємство для потенційних учасників торгів, де вони зможуть самостійно оглянути та відібрати проби зерна.

3) До 21 грудня оприлюднить інформацію про оцінку та наявні якісні показники зерна.

4) У день аукціону — 29 грудня проведе он-лайн трансляцію торгів, які, не виключено, відбудуться на самому підприємстві.

Напечатать
Татьяна Дубровская
«ОЛИГАРХ»

Публикации

Суботін Шредінгера

Власник збанкрутілого Мегабанку, масштабне виведення майна з якого розслідує ДБР, одночасно перебуває в двох станах - як керівник державного холдингу та людина, яка веде боротьбу з владою

Віктор Пінчук програє Федору Закусило війну за «Укргазвидобування»

Державна газовидобувна компанія, судячи з усього, не проти такого розвитку подій: присутність конкурента із США, що торгує китайським товаром, дозволяє суттєво збивати ціни українського монополіста «Інтерпайп»

Микола Злочевський підкрадається до Генпрокуратури

Скандальний екс-міністр екології часів Януковича, який погорів на спробі дати хабар на суму $5 млн керівництву НАБУ та САП, схоже, продовжує таємно скуповувати елітну нерухомість в Києві - втому числі на гроші, «зекономлені» на сплаті…
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.