Новости

В хозяйстве Вилкула на холодной воде “наваривают” 500 %

Комунальне підприємство «Кривбасводоканал» 29 грудня уклало угоду з держпідприємством «Кривбаспромводопостачання» на послуги централізованого питного водопостачання у 2017 році на суму 217,62 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро», пишуть Наші гроші.

Замовлена подача 93 млн кубометрів (див. графік з обсягами) води ціною 2,34 грн. за кубометр з урахуванням ПДВ.

Це у п’ять разів дешевше від тарифів, по яким мешканці багатоквартирних будинків Кривого Рогу з серпня платять водоканалу: 5,50 грн. за централізоване водопостачання і 6,05 грн. за водовідведення. Відтак вартість одного кубометру холодної води становить 11,55 грн.«Кривбаспромводопостачання» здійснює безперебійну водопідготовку та водопостачання питної води, подачу технічної води, транспортування шахтних вод, експлуатацію гідротехнічних споруд, регулює паводки, виконує промивку річок Інгулець та Саксагань. Питну воду, яку виробляє підприємство споживають майже 800 тис. мешканців м. Кривого Рогу, Криворізького сільського, Широківського, Софіївського, Нікопольського, Апостолівського районів.

Напечатать
Павел Полтавченко
«ОЛИГАРХ»

Публикации

ГФС накрыла «клонов» «Трейд коммодити»

Фискалы обвиняют группу крупнейших топливных подрядчиков «Укрзализныци» и Минобороны в незаконном отмывании почти 1 млрд грн. Общий «улов» фирм, которые называют «клонами» скандальной группы «Трейд коммодити», за время правления Петра…
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.