Новости

Бизнесмен, укравший 180 тысяч из бюджета, получил 3 года условно

Фрунзівський районний суд Одеської області визнав винним колишнього директором ТОВ «Група технобуд ЛТД» Дмитра Турсенєва у привласненні 180 тис грн. бюджетних коштів і засудив його до трьох років позбавлення волі умовно. Про це свідчить вирок суду від 20 лютого, пишуть Наші гроші.

У 2010 році Фрунзівська селищна рада замовила ТОВ «Група технобуд ЛТД» будівництво розвідної водогінної мережі по вул. Фрунзе смт. Фрунзівка.

В подальшому директор фірми та селищний голова Тетяна Пустова склали акти виконаних робіт, на підставі чого «Група технобуд ЛТД» отримала 636 тис грн.

Втім, Турсенєв підписав документи, знаючи, що водогінна мережа збудована не в повному обсязі. В результаті Фрунзівській селищній раді було спричинено шкоду на 180 тис грн.Дмитро Турсенєв уклав угоду з прокурором про визнання винуватості і отримав 3 роки позбавлення волі умовно без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю з іспитовим строком 1,5 роки.

У 2014 році Фрунзівський районний суд вже розглядав цю справу і засудив Турсенєва до 3 років умовно з іспитовим строком 1 рік. Разом з директором фірми у розтраті бюджетних коштів обвинувачувалась селищна голова Тетяна Пустова, втім суд її виправдав, не знайшовши в її діях злочину.

У 2016 році Апеляційний суд скасував рішення першої інстанції і направив кримінальне провадження на новий судовий розгляд.

Напечатать
Павел Полтавченко
«ОЛИГАРХ»

Публикации

Как окружение Рувина “хакнуло” Prozorro

Появившаяся в этом году на дорожном небосклоне компания “Сучасна транспортна інфрастктура”, основанная ближайшим окружением главы Киевского НИИ судэкспертиз Александра Рувина, получила контрактов на более чем 300 млн грн, не выиграв “в…

Порошенко на коне

Команде экс-президента удалось переломить ситуацию в газовой борьбе с Игорем Коломойским

Лагуну пришел час расплаты

Владелец лопнувшего “Дельта Банка” Николай Лагун, похоже, пока единственный банкир, который расплачивается гривной за банкопад 2014-2015 годов. На прошлой неделе Минюст списал со счетов его фирм более 17 млн грн, а всего за последний год -…

Дмитрий Крючков: Я бы скромно молчал на месте Фирташа

Герой сегодняшнего интервью Дмитрий Крючков вызывает самые противоречивые чувства у тех, кто с ним имел дело. Одни его знают как соавтора одной из самых коррупционных схем современности, реализованной под проектом «Энергомережа».  Для…
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.