Мнения

Сергей Лещенко: “Рада остается биржей, где голоса людей разменивают на чемоданы денег”

Детективами НАБУ затримано охоронця депутата Розенблата при отриманні ним 200 тисяч доларів як хабара.

За даними слідства, депутат мав допомогти підприємцю вирішити питання з отриманням ліцензії на видобуток бурштину, а також просування змін до законодавства.

НАБУ давно вело Розенблата, а подібний “контакт” з підприємцем був не вперше. Сам

Розенблат вийшов до нас в ефір 112 каналу та сказав, що гроші його охоронцю… “підкинули”. В інтернеті вже складають списки охочих, щоб їм також “підкинули” 200 тисяч доларів або навіть меншу суму. За моєю інформацією, НАБУ буде готувати подання до Ради на позбавлення Розенблата депутатської недоторканості.Парламент України залишається біржою, де голоси людей розмінюють на валізи грошей. І так буде доти, доки не прийде президент з політичною волею боротися з корупцією, а не кришувати потоки. І поки ми не поміняємо виборчі правила в країні. У середу готуємо вуличну акцію під Радою з вимогою зміни закону про вибори.

Сергей Лещенко

Сергей ЛЕЩЕНКО, народный депутат

Напечатать

Публикации

Як один з найбагатших росіян переховує свої статки від санкцій

Компанія найбагатшого росіянина Сєвєрсталь пішла з нашої країни кілька років тому. Але сам Олексій Мордашов та його родина — ні. Як путінський олігарх ховає від санкцій родинний туристичний бізнес?

Ярославський, Колесніков, Хорошковський: що роблять головні бізнесмени країни під час війни

Протягом останніх восьми років під час війни на Донбасі українські еліти не закуповували бронежилети та танки, а продовжували шукати можливість заробити, отримати дозвіл, вплив, ліцензії, активи, менеджмент, депутатів або міністрів
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.