Мнения

Игорь Мосийчук: “Нардепы просят ничего не писать о ночном смертельном ДТП”

Ранок розпочався з десятків телефонних дзвінків з проханням нічого не писати про нічне смертельне ДТП під час якого колишній боксер, а нині – директор, власник і інвестор фірми Fit & Sweet Кирилл #Островский, 1995 року народження на #Hummer #H2 (#AI8888IO), насмерть збив 10-річну дівчинку на пішоходному переході.

Дзвонять і пишуть, пишуть і дзвонять бо одні з вбивцею до одного спортзалу ходять, інші якийсь бізнес спільний мають а треті просто добре знайомі і всі просять не втручатися, не писати і дати можливість правоохоронцям та суду визначити хто винен в цьому ДТП.

Дійшло до того, що з цього приводу навіть зателефонували декілька колег народних депутатів. Вони правда наголосили, що вбивця має відповісти за законом але теж просили не писати нічого про цей випадок.

Ті дзвонять а дехто пише, що я займаюся піаром на крові. Головна мета всіх друзів вбивці, щоб про цей злочин менше писали і показували, менше було розголосу адже тоді в рази легше відмазати вбивцю.

Дорогі друзі, я маю двох своїх неповнолітніх дітей і опікуюся дочкою свого загиблого охоронця які ходять по вулицях нашого Києва і їх теж може вбити п’яне чи обколоте бидло за кермом! Я хочу зупинити вбивць за кермом і я це зроблю! Зроблю заради безпечного майбутнього українських дітей!Окрім цього я працюю першим заступником голови комітету ВРУ з законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності і парламентський контроль за розслідуванням резонансних злочинів ніхто не відміняв!

Я зобов’язуюся контролювати розслідування і суд над цим вбивцею аж до винесення судом справедливого вироку!

P.S. HОВІ ПОДРОБИЦІ СМЕРТЕЛЬНОГО ДТП

Водій-вбивця, який насмерть збив 10-річну дівчинку на пішоходному переході на #Hummer #H2 (#AI8888IO), Кирилл #Островский якому поліцією вручено підозру вчора на місці злочину відмовлявся здати кров для проведення аналізів на вміст алкоголю та наркотиків.

Поліція має через суд наполягати на примусовому проведені цієї експертизи, якщо вбивця і надалі відмовлятиметься від її проведення!!!Источник: Фейсбук автора

Напечатать

Игорь Мосийчук

народный депутат

«ОЛИГАРХ»

Публикации

Семья депутата от ОПЗЖ Мамояна за 2022 год приобрела 13 автомобилей более чем на $1,3 млн

Семья народного депутата от бывшей ОПЗЖ, а ныне от «Платформы за жизнь и мир» Суто Мамояна за 2022 год приобрела 13 автомобилей более чем на 1,3 миллиона долларов. А живет депутат в оформленном на родителей особняке, который ранее не был…
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.