Мнения

Игорь Ляшенко: “Депутаты не могут навести порядок даже у своего здания”

Депутати, почніть з себе!

Ви приймаєте для країни закони і сподіваєтеся, що їх хтось буде виконувати? Хочете, щоб в Києві був лад, не вміючи навести його у себе на робочому місці?

Ось фото з вулиці Садової. Це коротенька вулиця в центрі Києва. На ній з одного боку будівля Кабінету міністрів, а з другого будівля комітетів Верховної Ради. Біля Кабміну тротуар вільний для проходу, а поблизу будівлі ВР – тротуар весь час запаркований автівками. Самі депутати, багаточисельні відвідувачі комітетів, співробітники протискаються повз авто, обтираючи холошами штанів брудні бампери.

Мало того, вздовж Садової встановлено паркан та шлагбаум, якими половину вулиці перетворено на парковку. Це таке дивне ноу-хау використання вулиці в центрі міста. І я майже певен, що ніяких дозволів на цю «парковку» немає, – це самозахоплення київської вулиці державним відомством.

Ми чекаємо, що депутати та ВР наведуть лад в країні та Києві? Даремно, адже вони біля своєї будівлі неспроможні лад навести.Источник: Фейсбук автора

Напечатать

Игорь Ляшенко

журналист

«ОЛИГАРХ»

Публикации

“Трейд Коммодити” сменила прокладку

Скандальная топливная группа, возникшая во время правления Петра Порошенко и ставшая в этот период главным поставщиком дизеля в Prozorro, спустя год после смены президента зацепилась за контракты армии
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.