Мнения

Агия Загребельская: “С днем олигарха нас!”

Пропоную 23 листопада в календарі назвати днем олігарха та зробити державним вихідним.

Адже тільки за сьогодні вони вже отримали другий щедрий подарунок від «державників». Великий – всім. Та додатковий «маленький» на 4,7 млрд. грн . – персонально Коломойському.

Розповідаю.

Пам’ятаєте, Володимир Зеленський вніс законопроект про ліквідацію ОАСК? Тоді його на це спонукало рішення ОАСКу, яким той заборонив АМКУ штрафувати паливний картель «Укрнафти» і Коломойського на 4,7 млрд.грн. та використовувати у своїх розслідуваннях здобуті НАБУ докази.

Сьогодні ми маємо привід привітати олігархів взагалі та Коломойського, зокрема. Бо апеляційний суд залишив це рішення ОАСКу в силі. Коломойському не треба платити 4,7 млрд.грн. до бюджету.Олігархам можна розслабитися, бо без допомоги правоохоронців навряд чи АМКУ бодай якесь їх порушення зможе довести. А ОАСКу далі «чудити»

З днем олігарха нас!

Источник: Фейсбук автора

Напечатать

Агия Загребельская

учредитель \"Лиги антитраста\"

«ОЛИГАРХ»

Публикации

Альфа-Банк готується стати державним. Коли чекати націоналізації та чому Фрідману не допомогли…

«Альфа-Банк Україна», ймовірно, вже цього року перейде в державну власність. Діючі акціонери на чолі з Михайлом Фрідманом не змогли переконати українську владу, що їхній глибокий російський бекграунд не завадить їм розвивати один із…

Удар по імперії Ахметова: що втратив найбагатший українець з початку великої війни

Після початку повномасштабного вторгнення Росії група “СКМ” зазнала суттєвих втрат. Що зараз відбувається з бізнесом Рінат Ахметова та що він робить для повернення активів?

У Жеваго намагаються відібрати головний актив. За спробою помічено росіян та Коломойського

Один із найбагатіших українців Костянтин Жеваго, переховуючись від українських правоохоронців, ризикуєвтратити Полтавський ГЗК. Наскільки великі шанси у його опонентівзабрати головний актив Ferrexpo
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.