Новости

Російський олігарх у Швейцарії звернувся по соціальну допомогу

Російський мільярдер у Швейцарії потребує соціальної допомоги, пише Watson. Місцеві ЗМІ повідомляють, що якийсь російський олігарх зі швейцарським громадянством звернувся за соціальною допомогою: він поскаржився, що кошти на його банківських рахунках заморожені внаслідок санкцій, тому він скоро не зможе дозволити собі покупки в місцевому супермаркеті Migros.

Влада кантону Женева йому відмовила, оскільки соціальна допомога передбачена для людей, які не мають можливості покривати свої витрати, а не для тих, хто зазнає тимчасових труднощів із ліквідністю через міжнародні санкції, повідомили представники влади в інтерв’ю газеті.

У мільярдера, про якого йдеться, зазначили вони, є й інші активи, окрім заморожених на рахунках коштів, зокрема нерухомість в одному з найдорожчих кантонів Швейцарії.

Напечатать
Павел Полтавченко
«ОЛИГАРХ»

Публикации

Альфа-Банк готується стати державним. Коли чекати націоналізації та чому Фрідману не допомогли…

«Альфа-Банк Україна», ймовірно, вже цього року перейде в державну власність. Діючі акціонери на чолі з Михайлом Фрідманом не змогли переконати українську владу, що їхній глибокий російський бекграунд не завадить їм розвивати один із…

Удар по імперії Ахметова: що втратив найбагатший українець з початку великої війни

Після початку повномасштабного вторгнення Росії група “СКМ” зазнала суттєвих втрат. Що зараз відбувається з бізнесом Рінат Ахметова та що він робить для повернення активів?

У Жеваго намагаються відібрати головний актив. За спробою помічено росіян та Коломойського

Один із найбагатіших українців Костянтин Жеваго, переховуючись від українських правоохоронців, ризикуєвтратити Полтавський ГЗК. Наскільки великі шанси у його опонентівзабрати головний актив Ferrexpo
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.