Новости

Російський олігарх у Швейцарії звернувся по соціальну допомогу

Російський мільярдер у Швейцарії потребує соціальної допомоги, пише Watson. Місцеві ЗМІ повідомляють, що якийсь російський олігарх зі швейцарським громадянством звернувся за соціальною допомогою: він поскаржився, що кошти на його банківських рахунках заморожені внаслідок санкцій, тому він скоро не зможе дозволити собі покупки в місцевому супермаркеті Migros.

Влада кантону Женева йому відмовила, оскільки соціальна допомога передбачена для людей, які не мають можливості покривати свої витрати, а не для тих, хто зазнає тимчасових труднощів із ліквідністю через міжнародні санкції, повідомили представники влади в інтерв’ю газеті.

У мільярдера, про якого йдеться, зазначили вони, є й інші активи, окрім заморожених на рахунках коштів, зокрема нерухомість в одному з найдорожчих кантонів Швейцарії.

Напечатать
Павел Полтавченко
«ОЛИГАРХ»

Публикации

Семья депутата от ОПЗЖ Мамояна за 2022 год приобрела 13 автомобилей более чем на $1,3 млн

Семья народного депутата от бывшей ОПЗЖ, а ныне от «Платформы за жизнь и мир» Суто Мамояна за 2022 год приобрела 13 автомобилей более чем на 1,3 миллиона долларов. А живет депутат в оформленном на родителей особняке, который ранее не был…
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.