Новости

Російський олігарх у Швейцарії звернувся по соціальну допомогу

Російський мільярдер у Швейцарії потребує соціальної допомоги, пише Watson. Місцеві ЗМІ повідомляють, що якийсь російський олігарх зі швейцарським громадянством звернувся за соціальною допомогою: він поскаржився, що кошти на його банківських рахунках заморожені внаслідок санкцій, тому він скоро не зможе дозволити собі покупки в місцевому супермаркеті Migros.

Влада кантону Женева йому відмовила, оскільки соціальна допомога передбачена для людей, які не мають можливості покривати свої витрати, а не для тих, хто зазнає тимчасових труднощів із ліквідністю через міжнародні санкції, повідомили представники влади в інтерв’ю газеті.

У мільярдера, про якого йдеться, зазначили вони, є й інші активи, окрім заморожених на рахунках коштів, зокрема нерухомість в одному з найдорожчих кантонів Швейцарії.

Напечатать
Павел Полтавченко
«ОЛИГАРХ»

Публикации

Суботін Шредінгера

Власник збанкрутілого Мегабанку, масштабне виведення майна з якого розслідує ДБР, одночасно перебуває в двох станах - як керівник державного холдингу та людина, яка веде боротьбу з владою

Віктор Пінчук програє Федору Закусило війну за «Укргазвидобування»

Державна газовидобувна компанія, судячи з усього, не проти такого розвитку подій: присутність конкурента із США, що торгує китайським товаром, дозволяє суттєво збивати ціни українського монополіста «Інтерпайп»

Микола Злочевський підкрадається до Генпрокуратури

Скандальний екс-міністр екології часів Януковича, який погорів на спробі дати хабар на суму $5 млн керівництву НАБУ та САП, схоже, продовжує таємно скуповувати елітну нерухомість в Києві - втому числі на гроші, «зекономлені» на сплаті…
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.