Новости

Коломойський опинився в усіх можливих чорних списках і не може покинути Україну

Олігарх Ігор Коломойський перебуває у чорних списках, як і у державах Заходу, так і на сході, тому змушений переміщуватися між власністю на території України, розповів Радіо НВ Олександр Мартиненко, генеральний директор Інтерфакс-Україна.

 — Я не знаю його (Коломойського – прим.ред.) думок і не знаю, чому він прийняв таке рішення, просто піти з будь-якого простору, в тому числі і публічного. Я, наскільки знаю, не тільки публічного, а взагалі його не чути. І це можна помітити в економічних справах і в політичних, тим більше, ну поїздок у нас зараз немає, тому це природно. Але його дійсно не існує. Тут просто треба зауважити, що на відміну від 2014 року, Коломойський знаходиться, опинився в усіх можливих чорних списках, які тільки можуть бути, – каже Мартиненко. – Чорний список в Сполучених Штатах, тобто на Заході в цілому. Чорний список в Росії за той же самий 2014 рік, в тому числі. І, наскільки я знаю, в Ізраїлі, наскільки я чув від різних експертів. Тобто, по великому рахунку, для нього весь світ звузився до території України, яку не може покинути, тому що боїться, що затримають. В західному напрямку, тим більш в Росії, навряд чи він там буде бажаним гостем. Тому залишається їздити між Дніпром і Буковелю.

Напечатать
Павел Полтавченко
«ОЛИГАРХ»

Публикации

Олігархічний флот рф: журналісти знайшли десять яхт російських олігархів у Туреччині

Турецькі води, а саме мальовничий регіон під назвою Мугла, до якого входять такі міста як Бодрум, Мармарис, Геджек і Фетхіє сьогодні стали заповідником для розкішних яхт найбагатших росіян (відео)
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.