Новости

АМКУ дозволив “Укрпошті” купити “Альпарі Банк”, питання залишилось узгодити з НБУ

Антимонопольний комітет надав Укрпошті дозвіл на придбання Альпарі Банку. Про це “ОЛІГАРХ” дізнався з повідомлення LIGA.Бізнес з посиланням на генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського.

“Дякую АМКУ за позитивне рішення. В умовах, коли багато відділень банків зачинені, немає зв’язку і там працює виключно Укрпошта, дуже важлива поява сучасних банківських послуг. Укрпошта взялася за це завдання. А ще – за завдання заощадити кошти країні, якій важлива кожна гривня в бюджеті. До 10 мільярдів гривень за 3-4 роки! Це багато Байрактарів”, – написав Смілянський у Телеграм.

Він додав, що для купівлі банку ще необхідно отримати схвалення НБУ.

Ще у грудні минулого року глава НБУ Кирило Шевченко заявляв, що погодження Національним банком купівлі Укрпоштою Альпарі Банку залежатиме від позиції Антимонопольного комітету.

НБУ зобов’язаний ухвалити рішення протягом двох місяців із дня отримання повного пакету документів.Альпарі Банк зі статутним капіталом у 200 млн грн має лише одне відділення та належить на 100% Бахтарі Гедаяталаху. Один із найбільш збиткових банків в Україні за ІІІ квартал 2021 року. У листопаді 2021 року Укрпошта домовилася про купівлю Альпарі Банку за 260 млн грн. Кабмін та Мінінфраструктури як власник Укрпошти вже погодили угоду.

Напечатать
Павел Полтавченко
«ОЛИГАРХ»

Публикации

“Нафтогаз” забирає газові мережі Фірташа, але робить це без поваги до “Оператора…

Чому націоналізація газових мереж Дмитра Фірташа за обраною "Нафтогазом" моделлю загрожує 17-мільярдними збитками і банкрутством оператора української газотранспортної системи?
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.