Categories: Новости

Григорій Козловський і ФК «Рух» передали необхідну техніку для підготовки аеророзвідників

Війна в Україні триває вже 18 місяців. Жителі країни, які воювали і виграли три великі наступальні кампанії у 2022 році, тепер використовують суміш старої радянської та нової західної техніки для ведення кампанії на півдні. Незважаючи на доступ до передових західних систем, Україні досі бракує захисного обладнання, запасних частин для озброєння і транспортних засобів, є проблеми з технічним обслуговуванням і логістикою. У поєднанні з нестачею різних видів нелетальної допомоги та обладнання, це не лише суттєво обмежує можливості України на полі бою, а й нівелює вплив західних пакетів допомоги. Більш того, західні уряди, незважаючи на всі свої зусилля, часто не в змозі оперативно реагувати на швидко мінливі нагальні потреби.

З цим завданням чудово справляються благодійні організації та волонтери  такі як ФК “Рух” і його засновник Григорій Козловський, повідомляється на сайті. Днями бійці 45-ї окремої артилерійської бригади отримали від мецената 10 антиланцетних комплексів “Зозулька” та інше необхідне спорядження.

Представник 45-ї окремої артилерійської бригади Олександр Грабовий зазначив: “Переоцінити надану “Рухом” допомогу та значення цих комплексів надзвичайно важко. Війна набуває іншого характеру і має різні форми, зокрема зараз це війна дронів. Боротьба з ворожими безпілотниками дуже важлива. Тому й потрібні сучасні електронні системи, щоб збити ворожий БПЛА зі шляху та його цілевказівки.

“Зозулька” створена саме для цього і зараз вона ефективно бореться з ворожими системами. Вона дозволяє захистити наш особовий склад і техніку від ураження “Ланцетами”. Зараз немає суцільних фронтів і щільних бойових порядків, тому кожна “Зозулька” покриватиме окрему позицію, на якій буде певна кількість техніки. Загалом – для них буде багато завдань”.

Крім того Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного отримала від команди “жовто-чорних” та Григорія Козловського 22 дрони. Дрони використовують на кафедрі комплексів і приладів артилерійської розвідки для навчання курсантів та оперативного резерву.  Це дуже великий внесок у підготовку фахівців, адже готуватимуться сотні курсантів.  В Академії постійно збільшується оперативний резерв, який опановує базові знання: як керувати безпілотником, як давати цілевказівки, як фіксувати координати. На кафедрі з’явиться можливість сформувати три групи, щоб проводити навчання.

Волонтерська допомога в Україні вже продемонструвала кілька явних переваг над формальною державною допомогою, оскільки має більшу гнучкість та оперативність. Коли офіційна державна військова допомога має тенденцію до централізації та потребує багатьох кроків, щоб обладнання та зброю через систему логістичних центрів та складів доставити до зони бойових дій, неформальна допомога часто може надаватися напряму.

Львівський бізнесмен і меценат Григорій Петрович Козловський зазначив: “Покладаючись на власні мережі та приватні контакти на місцях, ми можемо забезпечити доставку обладнання та допомогу командирам і підрозділам у визначені пункти, відповідно до конкретних потреб і часу.  Ми повністю інтегровані в процеси підтримки ЗСУ. Ця підтримка триває з першого дня війни, і не припиниться, а навпаки – лише збільшуватиметься. Щиро вірю, що такими своїми діями ми наближаємо день нашої спільної перемоги”.

Зі свого боку підполковник ЗСУ Назар Холодницький наголосив: “45-та бригада і ФК “Рух” роблять усе, щоб наблизити Перемогу. Ці подарунки, які передають Збройним Силам України, дуже допомагають військовим знищувати ворога. Тому ми вдячні і клубу, і його засновнику Григорію Козловському, адже це не просто одноразові акції, а регулярна підтримка, що триває вже понад 18 місяців від початку повномасштабного вторгнення. Кожен цей дрон наближає Україну до перемоги”.

Напечатать
Денис Светлов
«ОЛИГАРХ»

Recent Posts

Нафтогаз дискваліфікував Інтерпайп з тендеру на понад 2 мільярди через підробку випробувальних звітів (документи)

Нафтогаз дискваліфікував (офіційною мовою - відхилило тендерну пропозицію) АТ «ІНТЕРПАЙП НОВОМОСКОВСЬКИЙ ТРУБНИЙ ЗАВОД» та ТОВ «ІНТЕРПАЙП УКРАЇНА» з тендеру на…

7 дней ago

Argentem Creek Partners використовує посадовців та депутатів Верховної Ради у своїх цілях без їх відома – ЗМІ

Кредитор Argentem Creek Partners продовжує цілеспрямовану чорну PR-кампанію проти українського агрохолдинга GNT Group, використовуючи при цьому українських чиновників, народних депутатів…

1 неделя ago

Argentem Creek Partners: что известно о компании, скандалах и российском следе

Американская компания Argentem Creek Partners (АСР) специализируется на кредитовании высокорискованных рынков для получения максимальной прибыли

4 недель ago

Правоохоронці затримали вугільного бізнесмена Кропачова

Працівники Державного бюро розслідувань та Національна поліція затримали фактичного власника ТОВ "Краснолиманське", що входить до групи компаній ТОВ "Укрдонінвест" Віталія…

1 месяц ago

Кто унаследовал коррупционные схемы Артема Шило

После увольнения из СБУ офицера Артема Шило, которого подозревают в махинациях на 117 млн грн, отечественному бизнесу жить легче не…

1 месяц ago

Вымогательство, рейдерство и откаты

Как бывший глава СБУ Харьковской области Андрей Носач помог построить схемы для Артема Шило

2 месяцы ago