Компанія, що займається примусовою евакуацією автомобілів, здійснює послуги таксі та перевезень «Експрес-Т» може бути причетна до доставки наркотичних речовин та викрадення автомобілів.
Про це йдеться у статті на сайті Капітал
Так, у публікації згадується нещодавня сутичку журналіста Геннадія Павличенка з водіями служби евакуації автівок «Експрес-Т», під час якої один зі співробітників погрожував журналісту фізичною розправою.
У статті нагадується, що це не перший конфлікт співробітників служби з представниками медіа: у 2015 році відомий журналіст Володимир Бойко провів власне розслідування, в результаті якого з’ясувалося, що власниками «Експрес-Т» є Олександр Приймак та його батьки Наталія і Олег.
«Попри те, що з часу розслідування Володимира Бойка минуло понад 9 років, «Експрес-Т» продовжує займатися своїми брудними справами. За ними числиться 51 кримінальна справа за різними статтями, проте вони не лише успішно реалізують свої оборудки, але й виграють мільйонні тендери», – йдеться у статті.
Зокрема, згідно з даними порталу YouControl, послугами «Екпрес-Т» користується Державне управління справами та «Оператора газотранспортної системи України».
«Для того, щоб перемогти у якомога більшій кількості торгів, «Експрес-Т» плодить фірми-прокладки. За документами вони записані на інших осіб, проте насправді це підставні особи, так звані «фунти», за якими стоять ті ж самі власники – родина Приймаків», – говориться у публікації.
За даними Геннадія Павличенка, якого цитує видання, пояснення такої безкарності служби перевезень «Експрес-Т» може бути в тому, що власник компанії Олександр Приймак має впливових друзів та партнерів у верхівці столичної поліції.
Павличенко підкреслює, що на «Експрес-Т» заведено понад 50 кримінальних проваджень. Одне з них стосується незаконних перевезень наркотичних речовин, яке зафіксував один з телеграм-каналів.
Також «Експрес-Т» звинувачують у викраденні автівок з деокупованої Київщини весною 2022 року. За даними слідства, співробітники служби у Бучі викрадали автомобілі, які покинули власники, попередньо позначаючи їх знаками російської армії – Z і V.
«Згідно з кримінальним провадженням, відкритим наприкінці 2022 року проти представників цієї компанії, вартість викрадених автівок «у двісті п`ятдесят і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян», що, згідно з Кримінальним кодексом України, кваліфікується як крадіжка у великих розмірах», – йдеться у публікації.
На думку автора статті, «Експрес-Т» має можливість допомогти українській армії, але не робить цього, бо має інші цілі.
«Згідно з нещодавно підписаним законом про мобілізацію, на фронт планується спрямувати певну кількість автомобілів. То чому б такій великій транспортній компанії, з таким серйозним активом у вигляді виграних тендерів та з потужним автопарком не виділити його частину для потреб армії? Питання, звісно, риторичне. Адже «Експрес-Т» тільки наживається на війні, інше в її плани не входить», – резюмується у статті.
Денис Светлов
Неважко роздивитися, що об’єднує все це розмаїття охочих взяти участь у роботі бодай якоїсь ради лише бажання певного штибу активістів…
Про це свідчить журналістське розслідування, проведене інформаційною службою “Інформатора”. Згідно з даними медіа, український підприємець Дмитр Рижак, співвласник відомого серед…
Журналісти Bihus.Info встановили, що начальник Департаменту міграційної поліції Нацполіції генерал Сергій Шайхет проживає у квартирі свого батька, вартість якої оцінюється…
«Наші гроші» проаналізували закупівлі різних підрозділів «Енергоатома» останніх місяців, спрямовані на підготовку до будівництва атомних енергоблоків на Хмельницькій АЕС. Це…
Правоохоронці завершили розслідування щодо голови правління АТ "Банк "Фінанси та Кредит" і двох його заступників, яких підозрюють у розтраті понад 608…
Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) оголосило конкурси з відбору оцінювачів та управителів для арештованих активів бізнесмена Павла Фукса.