Categories: Новости

Власник FavBet Андрій Матюха намагається приховати своє російське громадянство

Компанія FavBet, що належить бізнесмену Андрію Матюсі, не має ліцензії на букмеррську діяльність, а сам Матюха виявився людиною з подвійним громадянством – другий його паспорт російський. Щойно ці дані потрапили до ЗМІ, як Матюха розпочав вимагати їх видалення, і доволі успішно.

Згідно українського законодавства, на території України заборонена діяльність гральних компаній, що повністю або частково належать громадянам Росії. Матюха якийсь час заперечував наявність у нього російського паспорта, однак британські ЗМІ повідомили, що це неправда.

Коли інформація про відсутність у FavBet букмекерської ліцензії, ухиляння від сплати податків, продовження роботи на російському ринку одночасно з українським і російський паспорт власника потрапила до українських ЗМІ, Матюха намагався видалити всі ці статті. Частково йому це вдалося.

Одним з перших, хто помітив зникнення публікацій про росіянина Матюху, був блогер Олексій Голобуцький.

«Вранці побачив публікацію з посиланням на британське видання про те, що типу українська компанія Favbet, реклама якої лізе з кожної праски, належить громадянину України і одночасно Росії – Андрію Матюсі. У цій статті був скан його російського паспорту, розписана структура власності, зв’язки Матюхи з росіянами, інформація про відсутність ліцензії на букмекерську діяльність і так далі», – повідомив він.

Також ЗМІ повідомляли, що на початку цього року Матюха купив торгову марку Voda Ua і дуже швидко став постачальником цієї води для Верховної Ради України і уряду.

Блогер і військовий Кирило Сазонов також став свідком зникнення статей про Матюху та його російський паспорт. Він нагадав, що Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО щодо обмеження азартних ігор в інтернеті, зокрема, для військових.

“Чи правильно я розумію, що всім іншим це дозволено – я маю на увазі дозволено нести гроші в російську компанію?», – зазначив блогер.

Щодо води, яку постачає Матюха, він порадив депутатам і урядовцям не пити її.

«Присутні в Україні великі онлайн-казино та букмекерські контори, навіть якщо вони не мали російського коріння, історично були сильно прив’язані до країни-агресора. І здавалося, що після 24 лютого 2022 року, коли ракети росіян посипалися на українські міста, все мало б змінитися. Годі вже й казати про якийсь бізнес з росіянами чи в країні-агресорі – це виглядає не тільки огидно, але й злочинно», – зазначили британські журналісти.

Напечатать
Денис Светлов
«ОЛИГАРХ»

Recent Posts

Argentem Creek Partners: что известно о компании, скандалах и российском следе

Американская компания Argentem Creek Partners (АСР) специализируется на кредитовании высокорискованных рынков для получения максимальной прибыли

2 недель ago

Правоохоронці затримали вугільного бізнесмена Кропачова

Працівники Державного бюро розслідувань та Національна поліція затримали фактичного власника ТОВ "Краснолиманське", що входить до групи компаній ТОВ "Укрдонінвест" Віталія…

4 недель ago

Кто унаследовал коррупционные схемы Артема Шило

После увольнения из СБУ офицера Артема Шило, которого подозревают в махинациях на 117 млн грн, отечественному бизнесу жить легче не…

4 недель ago

Вымогательство, рейдерство и откаты

Как бывший глава СБУ Харьковской области Андрей Носач помог построить схемы для Артема Шило

1 месяц ago

МФО, картки та споживчі кредити: порівняння та переваги

Багато МФО пропонують гнучкі умови кредитування, дозволяючи позичальникам вибирати суму та термін кредиту в залежності від їх потреб, як це…

2 месяцы ago

Крадії та наркоторговці під вивіскою «Експрес-Т» , – ЗМІ

Компанія, що займається примусовою евакуацією автомобілів, здійснює послуги таксі та перевезень «Експрес-Т» може бути причетна до доставки наркотичних речовин та…

2 месяцы ago