Новости

Телефоны директоров киевских рынков массово проверит Генпрокуратура

Печерський районний суд м. Києва надав слідчим Генпрокуратури доступ до даних провайдерів мобільного зв’язку щодо директорів 39 столичних ринків за період з 01.01.2016 по теперішній час. Про це свідчать ухвали від 26 жовтня.

Слідчі перевірять телефони завідуючих таких ринків: «Володимирівський», «Дарницький», «Оболонь», «Відраденський», «Лісовий», «Ст. метро Дарниця», «Полюс», «Позняки», «Вигурівський», «Ремонтник», «Юність-2», «Деміївський», «Феофаніївський», «Торговий Дім Дніпро», а також «Бесарабський», «Лівобережний», «Житній», «Лук’янівський», «Нивки», «Мостицький», «Борщагівський», «Bazzar на Лісовій», «Колібріс», «Фермер», «Севастопольський», «Печерський», «Універсам-12», «Полісся», «Ілліс», «Радосинь», «Виноградар», «Явір-95», «Одеський», «Оптіма», «Солом’янський», «Березняки», «Маяк», ТОВ «Форест-груп» і ТОВ «Агроринок».

Об этом сообщают Наші гроші.

Генпрокуратура проводить розслідування у кримінальному провадженні № 42016000000001137 від 27.04.2016 за підозрою директора Державного наукового-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи Загребельного Володимира Олександровича та двох завідувачів відділів держінституту в отриманні неправомірної вигоди.

За даними слідства, був розроблений механізм вимагання та одержання хабарів за надання висновків якості м’ясної продукції. За цією схемою хабарі надавали завідуючі ринків. За даними слідства, розрахунок був 50 грн за кожний виданий висновок. Загалом таких висновків протягом одного місяця лише на ринку «Дарницький» надається більше тисячі.



У червні ГПУ задокументувало і викрило факт передачі завідувачами директору Держінституту 211 тис грн.
23.06.2016 усім трьом службовцям було оголошено підозру по ч. 3 ст. 368 КК України, що передбачає від 5 до 10 років позбавленням волі з позбавленням права обіймати певні посади та з конфіскацією майна.

За даними слідства, до злочинної схеми може бути причетним колишній виконувач обов’язків голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.

24 червня суд визначив завідувачам відділів 217 тис грн застави, а директору Загребельному – 298 тис грн. 26 липня через порушення умов застави суд змінив запобіжний захід Володимира Загребельного на тримання під вартою.

Напечатать
Татьяна Дубровская
«ОЛИГАРХ»

Публикации

Коло президента. Нові подробиці корупційної справи, в якій фігурує віцепрем’єр-міністр Олексій…

Але зняти Чернишова з посади – це визнати факт високопосадової корупції в оточенні президента. Дозволити вручити підозру віцепрем'єр-міністру – потрапити в заголовки з корупційним рекордом. Посадовець такого рівня за президентства…

Из Харькова в Дубай: как Егор Масленников строит девелоперскую империю на доверии и презентациях

В 2021 году харьковский застройщик Егор Масленников — объявился в Дубае. Здесь, в городе сверхвысоток, он начал новую жизнь: основал компанию Object 1 и провозгласил себя международным девелопером. Его зарубежная бизнес-деятельность…

Асоціація продавців совісті вроздріб, або Кому «служить» АПУ?

Неважко роздивитися, що об’єднує все це розмаїття охочих взяти участь у роботі бодай якоїсь ради лише бажання певного штибу активістів «долучитися» до управління хоча б чимось і контролю за чим завгодно, аби тільки при владних структурах. І…

Будинки з білосніжними меблями для будівельників ХАЕС по 1,5 млн: «Енергоатом» готується до…

«Наші гроші» проаналізували закупівлі різних підрозділів «Енергоатома» останніх місяців, спрямовані на підготовку до будівництва атомних енергоблоків на Хмельницькій АЕС. Це проєкт із великими корупційними ризиками
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.