Мнения

Владимир Бойко: “Не понимаю, почему нардеп так переживает из-за задержания сына”

Я не розумію, чому народний депутат України Ігор Попов так переймається через затримання свого 14-річного сина, який вчинив розбійний напад на крамницю. Це – прекрасний початок політичної кар’єри і я переконаний, що Попов-молодший за перебігом чотирьох років має всі шанси отримати депутатський мандат.

Урешті-решт, чим він гірший засудженого в 2012 році за розбій народного депутата Євгена Дейдея, який не тільки не відбув покарання, а навіть по фальшивих документах потрапив у прохідну частину виборчого списку партії «Народний Фронт»?

Головне, щоби Попов-старший не забув попрохати Авакова вилучити з оперативно-довідкової картотеки Національної поліції України дані про засудження свого сина – аналогічно тому, як Аваков вилучив інформацію про засудженого Дейдея, засудженого Ківу та засудженого Грішіна (він же ж Грішин, він же ж Грішин, він же ж Гришин).

Також рекомендую Ігорю Попову роздрукувати й передати своєму сину в камеру мою статтю про народного депутата Дейдея – хлопчику є з кого брати приклад.

Источник: Фейсбук автораНапечатать

Владимир Бойко

журналист

«ОЛИГАРХ»

Публикации

Микола Злочевський підкрадається до Генпрокуратури

Скандальний екс-міністр екології часів Януковича, який погорів на спробі дати хабар на суму $5 млн керівництву НАБУ та САП, схоже, продовжує таємно скуповувати елітну нерухомість в Києві - втому числі на гроші, «зекономлені» на сплаті…

“Деолігархізація” від Офісу президента: Як перші п’ять олігархів втрачають ключові…

В Офісі президента ухвалено рішення "розібратися" зі "старими олігархами" — відразу проти п'яти учасників верхніх позицій рейтингів найбагатших українців ведуться кримінальні провадження, арештовуються активи і передаються під управління…

Лідер деолігархізації: чому в Коломойського і партнерів забирають “Укрнафтобуріння” та…

Держава конфіскувала цінний газовий актив, яким володіли Ігор Коломойський, Павло Фукс та Віталій Хомутиннік. Що з ним буде далі та кому його можуть передати?
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.