Мнения

Сергей Лещенко: “Начинаем нашу любимую игру – перевод стрелок”

Ми починаємо нашу улюблену гру – переведення стрілок.

В інтересах аграріїв написав звернення до Ради нацбезпеки, чому не було введено санкції проти олігарха Аркадія Ротенберга – спільника Фірташа, спаринг-партнера Путіна по дзюдо та виконання державного замовлення з будівництва керченського мосту?

І от прийшла відповідь Турчинова: Ротенберг поза українськими санкціями, бо СБУ… про це не попросило. Все коротко і ясно.

Скажіть, скільки коштує порятунок Ротенберга від українських санкцій, якщо на нього вже накладено санкції США та Євросоюзу?

Мною направлено повторний запит до СБУ.Источник: Фейсбук автора

Напечатать

Сергей Лещенко

журналист, экс-нардеп

«ОЛИГАРХ»

Публикации

Суботін Шредінгера

Власник збанкрутілого Мегабанку, масштабне виведення майна з якого розслідує ДБР, одночасно перебуває в двох станах - як керівник державного холдингу та людина, яка веде боротьбу з владою

Віктор Пінчук програє Федору Закусило війну за «Укргазвидобування»

Державна газовидобувна компанія, судячи з усього, не проти такого розвитку подій: присутність конкурента із США, що торгує китайським товаром, дозволяє суттєво збивати ціни українського монополіста «Інтерпайп»

Микола Злочевський підкрадається до Генпрокуратури

Скандальний екс-міністр екології часів Януковича, який погорів на спробі дати хабар на суму $5 млн керівництву НАБУ та САП, схоже, продовжує таємно скуповувати елітну нерухомість в Києві - втому числі на гроші, «зекономлені» на сплаті…
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.