Categories: Главные новостиНовости

Болгарія або Італія: Метінвест Ахметова-Новинського обирає, де будувати новий завод

Група компаній Метінвест бізнесменів Ріната Ахметова та Вадима Новинського розглядає можливість будівництва нового металургійного заводу у Європі, заявив під час івенту  Let`s Talk, який проводила Європейська Бізнес Асоціація, Юрій Риженков, гендиректор групи Метінвест. Про це “ОЛІГАРХ” дізнався з повідомлення НВ-Бізнес.

Відповідаючи на питання про плани щодо закордонних інвестиції Метінвесту, Риженков зазнаичв, що група поза межами України вже володіє двома метзаводами в Італії, метзаводом у Болгарії, метзаводом у Сполученому Королівстві та шахтами у США.

«У нас є велика трейдингова компанія, яка по всьому світу продає нашу продукцію. Ми по всьому світу інвестували. У нас на порядку денному стояли інвестиції у великий завод в Італії, новий завод, який ми планували побудувати у найближчі 3−4 роки. Тут проблема в тому, що він базувався б на слябах від Азовсталі, які мали надходити в Італію, і ми там їх мали переробляти в кінцеву продукцію», — зазначив Риженков.

«Одна з передумовин (для розвитку металургійного бізнесу, — ред.), яка в нас є, — це криворізька руда. На ній можна будувати в інших країнах виробництво. Наприклад ми зараз розглядаємо (можливість, — ред.) побудувати новий завод у тій же Болгарії, або Італії», — сказав гендиректор групи Метінвест.

При цьому він зазначив, що для цього «треба бути впевненим, що ми зможемо ту ж руду з Кривого Рога поставляти до тих країн. Зараз це можливо, але не гарантовано».

«Ми розглядаємо різні сценарії, переглядаємо різні стратегії. Ця технологічна стратегія передбачає як інвестиції в Україні, так і інвестиції в інших країнах», — додав Риженков.

Як повідомлялось раніше, Ахметов выставит РФ счет на миллиарды долларов за разрушение меткомбинатов в Мариуполе

Напечатать
Павел Полтавченко
«ОЛИГАРХ»

Поделится
Published by
Редактор Редакторович

Recent Posts

Олігархічний флот рф: журналісти знайшли десять яхт російських олігархів у Туреччині

Турецькі води, а саме мальовничий регіон під назвою Мугла, до якого входять такі міста як Бодрум, Мармарис, Геджек і Фетхіє…

3 дней ago

Київський торговий центр Ocean Plaza перейшов до управління АРМА

В управління АРМА перейшов київський ТРЦ Ocean Plaza, який приписують бізнесменам із близького оточення Володимира Путіна — у швейцарських власників український ринок…

3 дней ago

Не сплатив проценти: НБУ відніс “Банк Січ” до категорії неплатоспроможних

У зв’язку з невиконанням банком у встановлений договором строк своїх зобов’язань перед Національним банком за кредитами рефінансування через недостатність коштів

4 дней ago

Один за найбагатших українців власник “Нібулона” Олексій Вадатурський загинув під час обстрілу росіян

Під час обстрілів Миколаєва вночі 31 липня на 74 році життя загинув Герой України, власник найбільшої зерноторгової компанії "Нібулон"

2 недель ago

В компании Новинского на шестом месяце войны заявили о потере контроля над Херсонской верфью

Компания Смарт-Меритайм Груп (СМГ) из Smart Holding экс-народного депутата Вадима Новинского потеряла контроль над Херсонской верфью

2 недель ago