Новости

АрселорМіттал Кривий Ріг більше не має можливості платити зарплату у повному обсязі

В АрселорМіттал Кривий Ріг повідомили про скорочення виплат більшій частині працівників. Про це “ОЛІГАРХ” дізнався з повідомлення НВ.

Вже з липня в АрселорМіттал Кривий Ріг переводять більшість працівників на 2/3 навантаження (ймовірно, мається на увазі стан «вимушеного простою» — НВ Бізнес). «На жаль, сьогодні змушені поділитися з вами поганими новинами. Війна триває, і чим довше продовжується російське вторгнення, тим важче виживати українським підприємствам. Настав час важких рішень і для АрселорМіттал Кривий Ріг», — повідомили в прес-службі компанії, посилаючись на лист Мауро Лонгобардо, генерального директора АМКР, до працівників підприємства.

В АМКР нагадали, що через блокування агресором чорноморських портів, у підприємства виникли труднощі з експортом продукції. Компанія була змушена повністю перебудувати логістику, щоб експортувати як залізорудний концентрат, так і чавун. При цьому витрати на доставку сировини до підприємства, а продукції до замовників, виросли у 5 разів.

Але Укрзалізниця та залізничні компанії Європи не справляються з величезним обсягом залізничних вантажоперевезень з України: не вистачає потужностей. «Обсяги нашого експорту вимушено зменшуються, продукція залишається на складах в Україні», — пише Лонгобардо.

А після рішення уряду про підвищення залізничних тарифів на 70%, витрати на перевезення стали непосильними для АМКР. «Ми змушені радикально урізати наші витрати на всіх напрямках», — повідомив керівник компанії.Тому зараз, коли у адміністрації більше немає можливості платити зарплати в повному обсязі, компанія вимушена переглянути графік роботи для працівників — як виробничників, так і адміністративного персоналу. «Вже з липня переважна частина колективу, включно з топменеджментом та працівниками-іноземцями, працюватиме на 2/3 навантаження», — написав Мауро Лонгобардо.

Напечатать
Павел Полтавченко
«ОЛИГАРХ»

Публикации

“Нафтогаз” забирає газові мережі Фірташа, але робить це без поваги до “Оператора…

Чому націоналізація газових мереж Дмитра Фірташа за обраною "Нафтогазом" моделлю загрожує 17-мільярдними збитками і банкрутством оператора української газотранспортної системи?
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.