Новости

АрселорМіттал Кривий Ріг більше не має можливості платити зарплату у повному обсязі

В АрселорМіттал Кривий Ріг повідомили про скорочення виплат більшій частині працівників. Про це “ОЛІГАРХ” дізнався з повідомлення НВ.

Вже з липня в АрселорМіттал Кривий Ріг переводять більшість працівників на 2/3 навантаження (ймовірно, мається на увазі стан «вимушеного простою» — НВ Бізнес). «На жаль, сьогодні змушені поділитися з вами поганими новинами. Війна триває, і чим довше продовжується російське вторгнення, тим важче виживати українським підприємствам. Настав час важких рішень і для АрселорМіттал Кривий Ріг», — повідомили в прес-службі компанії, посилаючись на лист Мауро Лонгобардо, генерального директора АМКР, до працівників підприємства.

В АМКР нагадали, що через блокування агресором чорноморських портів, у підприємства виникли труднощі з експортом продукції. Компанія була змушена повністю перебудувати логістику, щоб експортувати як залізорудний концентрат, так і чавун. При цьому витрати на доставку сировини до підприємства, а продукції до замовників, виросли у 5 разів.

Але Укрзалізниця та залізничні компанії Європи не справляються з величезним обсягом залізничних вантажоперевезень з України: не вистачає потужностей. «Обсяги нашого експорту вимушено зменшуються, продукція залишається на складах в Україні», — пише Лонгобардо.

А після рішення уряду про підвищення залізничних тарифів на 70%, витрати на перевезення стали непосильними для АМКР. «Ми змушені радикально урізати наші витрати на всіх напрямках», — повідомив керівник компанії.Тому зараз, коли у адміністрації більше немає можливості платити зарплати в повному обсязі, компанія вимушена переглянути графік роботи для працівників — як виробничників, так і адміністративного персоналу. «Вже з липня переважна частина колективу, включно з топменеджментом та працівниками-іноземцями, працюватиме на 2/3 навантаження», — написав Мауро Лонгобардо.

Напечатать
Павел Полтавченко
«ОЛИГАРХ»

Публикации

Альфа-Банк готується стати державним. Коли чекати націоналізації та чому Фрідману не допомогли…

«Альфа-Банк Україна», ймовірно, вже цього року перейде в державну власність. Діючі акціонери на чолі з Михайлом Фрідманом не змогли переконати українську владу, що їхній глибокий російський бекграунд не завадить їм розвивати один із…

Удар по імперії Ахметова: що втратив найбагатший українець з початку великої війни

Після початку повномасштабного вторгнення Росії група “СКМ” зазнала суттєвих втрат. Що зараз відбувається з бізнесом Рінат Ахметова та що він робить для повернення активів?

У Жеваго намагаються відібрати головний актив. За спробою помічено росіян та Коломойського

Один із найбагатіших українців Костянтин Жеваго, переховуючись від українських правоохоронців, ризикуєвтратити Полтавський ГЗК. Наскільки великі шанси у його опонентівзабрати головний актив Ferrexpo
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.