Новости

Партнер Ахметова зрікся місця в Раді

Бізнес-партнер Рината Ахметова співвласник “Метінвеста” (і відповідно, маріупольських меткомбінатів) Вадим Новинський зрікся депутатського мандату. Про це “ОЛІГАРХ” дізнався з повідомлення “Ліга”.

Народний депутат Вадим Новинський, який у попередньому скликанні Верховної Ради був одним із лідерів фракції Опозиційного блоку, написав у Facebook про намір відмовитись від мандата.

“У нових драматичних обставинах, що виникли після окупації Маріуполя, вважаю, що буду більш ефективним не в політиці, а в гуманітарній, громадській та виробничо-економічній діяльності. Зараз відверто не до політики – час та обставини диктують інші пріоритети”, – написав він.

Новинський брав участь у дострокових парламентських виборах 2019 року як самовисуванець за мажоритарним округом № 57 (Маріуполь), за підсумками голосування переміг із результатом 42,64%.

Новинський з 2008 року, коли він був ще громадянином Росії, неодноразово опинявся у списках найбагатших людей України – на піку у 2012 році він посів 2 місце з оцінкою статків близько $4,4 млрд.Новинського було прийнято до громадянства України “як особу, яка має визначні заслуги перед Україною” 29 травня 2012 року указом Віктора Януковича.

Напечатать
Павел Полтавченко
«ОЛИГАРХ»

Публикации

Семья депутата от ОПЗЖ Мамояна за 2022 год приобрела 13 автомобилей более чем на $1,3 млн

Семья народного депутата от бывшей ОПЗЖ, а ныне от «Платформы за жизнь и мир» Суто Мамояна за 2022 год приобрела 13 автомобилей более чем на 1,3 миллиона долларов. А живет депутат в оформленном на родителей особняке, который ранее не был…
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.