Новости

Партнер Ахметова зрікся місця в Раді

Бізнес-партнер Рината Ахметова співвласник “Метінвеста” (і відповідно, маріупольських меткомбінатів) Вадим Новинський зрікся депутатського мандату. Про це “ОЛІГАРХ” дізнався з повідомлення “Ліга”.

Народний депутат Вадим Новинський, який у попередньому скликанні Верховної Ради був одним із лідерів фракції Опозиційного блоку, написав у Facebook про намір відмовитись від мандата.

“У нових драматичних обставинах, що виникли після окупації Маріуполя, вважаю, що буду більш ефективним не в політиці, а в гуманітарній, громадській та виробничо-економічній діяльності. Зараз відверто не до політики – час та обставини диктують інші пріоритети”, – написав він.

Новинський брав участь у дострокових парламентських виборах 2019 року як самовисуванець за мажоритарним округом № 57 (Маріуполь), за підсумками голосування переміг із результатом 42,64%.

Новинський з 2008 року, коли він був ще громадянином Росії, неодноразово опинявся у списках найбагатших людей України – на піку у 2012 році він посів 2 місце з оцінкою статків близько $4,4 млрд.Новинського було прийнято до громадянства України “як особу, яка має визначні заслуги перед Україною” 29 травня 2012 року указом Віктора Януковича.

Напечатать
Павел Полтавченко
«ОЛИГАРХ»

Публикации

Альфа-Банк готується стати державним. Коли чекати націоналізації та чому Фрідману не допомогли…

«Альфа-Банк Україна», ймовірно, вже цього року перейде в державну власність. Діючі акціонери на чолі з Михайлом Фрідманом не змогли переконати українську владу, що їхній глибокий російський бекграунд не завадить їм розвивати один із…

Удар по імперії Ахметова: що втратив найбагатший українець з початку великої війни

Після початку повномасштабного вторгнення Росії група “СКМ” зазнала суттєвих втрат. Що зараз відбувається з бізнесом Рінат Ахметова та що він робить для повернення активів?

У Жеваго намагаються відібрати головний актив. За спробою помічено росіян та Коломойського

Один із найбагатіших українців Костянтин Жеваго, переховуючись від українських правоохоронців, ризикуєвтратити Полтавський ГЗК. Наскільки великі шанси у його опонентівзабрати головний актив Ferrexpo
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.