Новости

Київський торговий центр Ocean Plaza перейшов до управління АРМА

В управління АРМА перейшов київський ТРЦ Ocean Plaza, який приписують бізнесменам із близького оточення Володимира Путіна — у швейцарських власників український ринок не вірить. Про це “ОЛІГАРХ” дізнався з матеріалу НВ Бізнес.

В управління Агентства з розшуку та менеджменту активів перейшли заарештовані корпоративні права товариств більш ніж на 350 млн грн, серед яких один із найбільших торгово-розважальних центрів Києва. Про це йдеться у повідомленні глави Офісу генпрокурора України Андрія Костіна.

«Йдеться, зокрема, про один із найбільших торгово-розважальних центрів у столиці. Серед його кінцевих бенефіціарних власників — громадяни Росії із близького оточення глави країни-агресора», — наголосив генпрокурор.

За даними слідства, кошти, отримані від діяльності ТРЦ, перераховувалися з ланцюжка фінансових операцій на адресу громадян Російської Федерації.

«Останні надалі використали їх, зокрема, для фінансування виробництва та постачання боєприпасів для збройних сил країни — агресора», — йдеться у повідомленні генпрокурора.



Йдеться, найімовірніше, про ТРЦ Ocean Plaza, який через компанію Інвестиційний союз Либідь належить ТОВ Авангард-Віларті. Її кінцеві власники — громадяни Швейцарії Андреа Рішааль та Сюзанна Валлабх. За даними держреєстру, одним із власників ТРЦ також є український бізнесмен Василь Хмельницький.

Хмельницький в інтерв’ю Forbes Україна у квітні заявив, що продав будівельний бізнес своєму партнеру Андрію Іванову ще перед новорічними святами, але залишається власником формально, оскільки «не переоформив усі активи».

До квітня 2018-го серед співвласників ТРЦ був Аркадій Ротенберг, а до вересня 2019-го — його дочка Лілія.

Однак у швейцарських власників український ринок не вірить. Як говорив у коментарі НВ Бізнес керівний директор компанії Colliers Ukraine Олександр Носаченко, торговий центр як і раніше фактично належить фізособам із найближчого оточення російського диктатора Володимира Путіна, а саме Пономаренку (Олександр Пономаренко, співвласник аеропорту Шереметьєво та, за даними Олексія Навального, офіційний власник «палацу Путіна» під Геленджиком у Краснодарському краї — НВ Бізнес).

Напечатать
Павел Полтавченко
«ОЛИГАРХ»

Публикации

Не “воєнний стан” заступника керівника ОП Кирила Тимошенка

Чи можна під час війни обирати в якості засобу пересуванння нову, одну з найдорожчих марок машин у світі й жити серед найбагатших людей країни?Чи може представникам влади країни, чверть території якої вже стоїть у руїнах, житися розкішно? І…

Земельна оборудка Василини. Як прокурор Чернігівщини роздерибанив 800 га військового полігону

Як так сталося, що майже 800 га землі Батуринського полігону та військової частини, що були розташовані на стратегічній трасі М02 або ж "московській трасі", на момент російського вторгнення були уже "роздерибанені", а їхнє цільове…

Корупційний пісок. Як прокурор Чернігівщини Сергій Василина заробляє на “пісочній кризі”…

Серйозний дефіцит піску в Чернігові, який зупинив у місті, що постраждало від російських обстрілів, відновлювальні роботи і ремонт доріг, був створений штучно
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.