Новости

Київський торговий центр Ocean Plaza перейшов до управління АРМА

В управління АРМА перейшов київський ТРЦ Ocean Plaza, який приписують бізнесменам із близького оточення Володимира Путіна — у швейцарських власників український ринок не вірить. Про це “ОЛІГАРХ” дізнався з матеріалу НВ Бізнес.

В управління Агентства з розшуку та менеджменту активів перейшли заарештовані корпоративні права товариств більш ніж на 350 млн грн, серед яких один із найбільших торгово-розважальних центрів Києва. Про це йдеться у повідомленні глави Офісу генпрокурора України Андрія Костіна.

«Йдеться, зокрема, про один із найбільших торгово-розважальних центрів у столиці. Серед його кінцевих бенефіціарних власників — громадяни Росії із близького оточення глави країни-агресора», — наголосив генпрокурор.

За даними слідства, кошти, отримані від діяльності ТРЦ, перераховувалися з ланцюжка фінансових операцій на адресу громадян Російської Федерації.

«Останні надалі використали їх, зокрема, для фінансування виробництва та постачання боєприпасів для збройних сил країни — агресора», — йдеться у повідомленні генпрокурора.Йдеться, найімовірніше, про ТРЦ Ocean Plaza, який через компанію Інвестиційний союз Либідь належить ТОВ Авангард-Віларті. Її кінцеві власники — громадяни Швейцарії Андреа Рішааль та Сюзанна Валлабх. За даними держреєстру, одним із власників ТРЦ також є український бізнесмен Василь Хмельницький.

Хмельницький в інтерв’ю Forbes Україна у квітні заявив, що продав будівельний бізнес своєму партнеру Андрію Іванову ще перед новорічними святами, але залишається власником формально, оскільки «не переоформив усі активи».

До квітня 2018-го серед співвласників ТРЦ був Аркадій Ротенберг, а до вересня 2019-го — його дочка Лілія.

Однак у швейцарських власників український ринок не вірить. Як говорив у коментарі НВ Бізнес керівний директор компанії Colliers Ukraine Олександр Носаченко, торговий центр як і раніше фактично належить фізособам із найближчого оточення російського диктатора Володимира Путіна, а саме Пономаренку (Олександр Пономаренко, співвласник аеропорту Шереметьєво та, за даними Олексія Навального, офіційний власник «палацу Путіна» під Геленджиком у Краснодарському краї — НВ Бізнес).

Напечатать
Павел Полтавченко
«ОЛИГАРХ»

Публикации

Суботін Шредінгера

Власник збанкрутілого Мегабанку, масштабне виведення майна з якого розслідує ДБР, одночасно перебуває в двох станах - як керівник державного холдингу та людина, яка веде боротьбу з владою

Віктор Пінчук програє Федору Закусило війну за «Укргазвидобування»

Державна газовидобувна компанія, судячи з усього, не проти такого розвитку подій: присутність конкурента із США, що торгує китайським товаром, дозволяє суттєво збивати ціни українського монополіста «Інтерпайп»

Микола Злочевський підкрадається до Генпрокуратури

Скандальний екс-міністр екології часів Януковича, який погорів на спробі дати хабар на суму $5 млн керівництву НАБУ та САП, схоже, продовжує таємно скуповувати елітну нерухомість в Києві - втому числі на гроші, «зекономлені» на сплаті…
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.