Мнения

Сергій Лямец: Один за всіх, і кожен сам за себе. Саме про це каже новий прожитковий мінімум 2589 грнна місяць.

Один за всіх, і кожен сам за себе. Саме про це каже новий прожитковий мінімум 2589 грнна місяць.

Це не про якість життя. Прожити місяць на ці гроші було неможливо навіть у 2000 році. Це про стосунки населення України та влади.

Скоро нові вибори, і знову почнуться обісцянки “ми забезпечимо”, “ми підвищимо”. Але це – непожливо. В держави Україна немає грошей, і не буде. Жодні НАБУ, активісти та наглядові ради ці гроші не принесуть, бо вони – увага – споживають гроші, а не створюють. Тож підготуйте пенсіонерів, які чекають на повернення СРСР, який дасть усім золоті гори – цього не станеться. Аби здобути краще майбутнє, треба обирати людей, які зможуть відкрити нові можливості для заробітку. Вони мають приходити З грошима, а не ЗА грошима. Усіх інших на вході маркувати як злодіїв та брехунців та відправляти за руським кораблем!

Ще один висновок стосується “тіньової економіки”. Годі вже вважати це чимось ганебним.

Вже зараз ми живемо у доволі дивному режимі. Українці та інші країни скидаються грошима на нашу перемогу. Від початку війни нам пропонують скинутися власними грошима для Притули, “Повернись живим” та інших проектів. Більш того, з протягнутою рукою ходить держава, створивши United24. Для Володимира Зеленського та “слуг народу” це все одно, що визнати власну імпотентність, але вони роблять вигляд, ніби усе гаразд.Але це – ненормально. Підготуватися до війни мала держава. Це її функція, бо вона оперує спільним коштом. Вона мала не лише виготовити озброєння (привіт Укроборонпром), а й закупити форму, спорядження (привіт Міноборони) та нафтопродукти (привіт Держрезерв). Натомість спільний кошт був розпиляний на “Великому будівництві”, наглядових радах та банальній корупції. Тож дуже схоже, що наступну війну (не дай Б-же) нам теж доведеться фінансувати з власного карману.

Отже, прожитковий мінімум – це про відносини влади та населення України. Бачу це дуже просто: якщо влада забиває х@й на населення, населення має забити ще більший на владу. Не треба вірити, що Порошенко, Зеленський чи Юля відмовляться від паразитування та чомусь (!) почнуть відновлювати ваше (??) життя. Кожен сам за себе.

Але усі ми за ЗСУ та перемогу.

Вважаю тіньову економіку не лише нормальним явищем, а і святою свободою, яку виборов народ України. Коли наступного разу перед вами з’явиться Гетьманцев з вимогою платити податки – бийте на звук. Бо це є адекватним.

Напечатать

Сергей Лямец

журналист, блогер, создатель проекта Politicus Vulgaris

«ОЛИГАРХ»

Публикации

Не “воєнний стан” заступника керівника ОП Кирила Тимошенка

Чи можна під час війни обирати в якості засобу пересуванння нову, одну з найдорожчих марок машин у світі й жити серед найбагатших людей країни?Чи може представникам влади країни, чверть території якої вже стоїть у руїнах, житися розкішно? І…

Земельна оборудка Василини. Як прокурор Чернігівщини роздерибанив 800 га військового полігону

Як так сталося, що майже 800 га землі Батуринського полігону та військової частини, що були розташовані на стратегічній трасі М02 або ж "московській трасі", на момент російського вторгнення були уже "роздерибанені", а їхнє цільове…

Корупційний пісок. Як прокурор Чернігівщини Сергій Василина заробляє на “пісочній кризі”…

Серйозний дефіцит піску в Чернігові, який зупинив у місті, що постраждало від російських обстрілів, відновлювальні роботи і ремонт доріг, був створений штучно
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.