Статьи

Батальйон “Куршевель”: журналісти знайшла розкішні маєтки української еліти у французьких Альпах

Журналісти виявили представників української еліти, які під час повномасштабного вторгнення відвідують один із найдорожчих курортів Куршевель.

Відповідне розслідування опублікувала Українська правда,

Так, у камери журналістів потрапили члени родини олігарха Ігоря Коломойського. Тут помітили його сина-баскетболіста Григорія, який до повномасштабного російського вторгнення грав в Україні за баскетбольний клуб “Дніпро”. А також сестру Коломойського – Ларису Черток із чоловіком Володимиром. Розслідувачі з’ясували, що родичі олігарха зупинилися у шале “Панда”, яке розташовується у найвищій і найдорожчій частині Куршевелю у 1850 м. Воно оформлене на фірму Лариси Черток. Щонайменше двічі в це шале за зиму приїжджав син Коломойського Григорій. На святкування до ресторану на курорті приїжджав і Олександр Черток – брат чоловіка сестри олігарха.

Через один будинок від Panda розташовується шале “Олександра”, яке належить Андрію Веревському. Він займається агробізнесом. Під час минулих новорічних свят там помітили автомобіль Mercedes GL, яким користується сам Веревський. Також до маєтку приїздив його син.Під час розслідування журналісти звернули увагу на п’ятизірковий готель Grandes Alpes у самому центрі Куршевеля. За даними реєстрів Франції та Люксембургу, ним володіють українці, серед яких і гендиректор інвестиційної компанії Concorde Capital Ігор Мазепа.

Після 8 березня гірськолижний курорт у французьких Альпах на Rolls-Royce з українськими номерами покинув голова правління “Укрнафтобуріння” Михайло Бакуненко.

Напечатать
Денис Светлов
«ОЛИГАРХ»

Публикации

Семья депутата от ОПЗЖ Мамояна за 2022 год приобрела 13 автомобилей более чем на $1,3 млн

Семья народного депутата от бывшей ОПЗЖ, а ныне от «Платформы за жизнь и мир» Суто Мамояна за 2022 год приобрела 13 автомобилей более чем на 1,3 миллиона долларов. А живет депутат в оформленном на родителей особняке, который ранее не был…
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.