Новости

Власенко считает, что нардепы из БПП могут на работу не ходить

На разі іде активне обговорення застосування санкцій до депутатів, які прогулюють засідання та не виконують свою роботу. Так депутат Власенко заявив, що не підтримує тих депутатів, які не ходять в Раду, повіжомляє парламентський кореспондент “ОЛИГАРХА”.

“Але деяких з них я розумію. Навіщо депутату з БПП ходити в парламент, якщо у нас здебільшого розглядаються законопроекти не депутатські, а Президента і уряду.”

Власенко наголосив, що депутатам від БПП ходити в Раду не потрібно, адже за них все вирішує Порошенко.

“Їм роздали вказівки: як голосувати за який закон. Ніякої дискусії. Вони потім всім розказують, що вони не читали, за що вони голосували, як це було з зарплатою”, – зауважив Сергій Власенко.

Депутат підкреслив, що головні рішення не приймаються в середині парламенту.Також нардеп додав, що боротися з депутатами, які не виконують свої обов’язки, але отримують зарплату, мають їх політичні виборці.

“Кожен виборець повинен голосувати не за 500 грн або гречку. А кожен виборець має бачити, як його депутат здав е-декларацію, чи ходить на засідання, які підтримує законопроекти”, – заявив Власенко.

Напечатать
Павел Полтавченко
«ОЛИГАРХ»

Публикации

Жеваго идет на блок

Фирмы, не чуждые беглому олигарху, всячески срывают продажу ФГВФЛ долгов его предприятий, чтобы те почили в бозе вместе с банком “Финансы и кредит”

Савчуки живут с “Дельты”

В истории банкротства группы “Азовмаш” семьи покойного  нардепа-регионала Александра Савчука наступил переломный момент
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.