Мнения

Владимир Бойко: “Арбитру Нации никто не доложил, что вопрос не в его компетенции”

ЗМІ повідомляють, що Володимир Зеленський, добираючи майбутнього прем’єр-міністра (очевидно, Арбітру Нації досі так ніхто й не доповів, що це питання не належить до його компетенції), вже поспілкувався з одним з кандидатів – Айварасом Абромавічусом.

Тож маю прохання до Андрія Богдана, в Офісі якого Зеленський працює президентом: Андрію Йосиповичу, передайте, будь ласка, Володимиру Олександровичу, що для призначення Абромавічуса членом Уряду треба спочатку внести зміни в Конституцію України й два закони – «Про Кабінет Міністрів України» та «Про громадянство України».

По-перше, Абромавічус не виконав своє письмове зобов’язання, яке дав при отриманні з рук Порошенка українського паспорта (нагадаю, що цей пройдисвіт був виписаний п’ятим президентом для обслуговування найбрудніших корупційних схем попередньої влади), і не відмовився від громадянства Литовської Республіки. А тому Зеленський зобов’язаний не співбесіди з ним проводити, а видати указ про втрату Абромавічусом українського громадянства. Більш того, Абромавічуса через наявність кількох громадянств не можна призначати не тільки в Уряд, але й на жодну посаду, на яку поширюються вимоги законів «Про державну службу», «Про прокуратуру», «Про державні місцеві адміністрації», «Про Національне антикорупційне бюро України» – ці закони містять пряму заборону для таких, як пан Айварас.

По-друге, стаття 7 Закону України «Про Кабінет Міністрів України» не допускає призначення членом Уряду людини, яка не володіє українською мовою. Звісно, Порошенко плював на цей закон, як і на безліч інших законів. Але якщо й Зеленський хоче на них плювати, то чому він не повідомив про це зразу, під час дебатів на стадіоні?

Источник: Фейсбук автораНапечатать

Владимир Бойко

журналист

«ОЛИГАРХ»

Публикации

Как завещал Янукович

Совладелец «Донбассэнерго» Максим Ефимов отвоевал государственную шахту по «региональным» лекалам

Ахметов играет в долгую

“ДТЭК Донецкие электросети”, задолжавшая ГП “Энергорынок” более 2 млрд грн, накануне принудительного взыскания денег, одолжила и простила их другим структурам Ахметова
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.