Новости

Депутаты-миллионеры Левочкины до сих пор не вернулись в Украину и молчат о войне

Народні депутати України Сергій та Юлія Льовочкіни, обрані від ОПЗЖ до Верховної Ради, покинули Україну до початку повномасштабного вторгнення російських військ і відтоді не повертались. Юлія Льовочкіна, ймовірно мешкає на своїй віллі у Франції, місцеперебування Сергія Льовочкіна досі невідоме.

Одні з найбагатших українських політиків, які зберігали суттєвий вплив на державне управління фактично за будь-якої влади, повністю зникли з інформаційного простору і досі не виступили з публічними заявами щодо російської агресії. Про це “ОЛІГАРХ” дізнався з матеріалу «Схем» (Радіо Свобода) підготовленому у партнерстві з французькою щоденною регіональною газетою Nice-Matin. Журналісти відвідали віллу Льовочкіних на Лазуровому узбережжі у Франції.

Відповідно до інформації, яку отримали журналісти «Схем» від джерел у прикордонній службі, народний депутат України Сергій Льовочкін не повертався в Україну, відколи вилетів 10 лютого 2022 року у Венецію (Італія).

Його сестра, депутатка Юлія Льовочкіна також не поверталася в Україну, відколи 26 січня 2022 року вилетіла в Ніццу (Франція) разом із чоловіком, керівником «Київгазу» Андрієм Вінграновським.

За допомогою джерел у правоохоронних органах «Схеми» встановили, що з того часу український мобільний номер Юлії Льовочкіної зареєстрований у роумінгу в Франції.



«Схеми» попросили французьких колег-журналістів, а також представників української громади навідатися до вілли Льовочкіних поблизу Ніцци. Вілла розташована у Сен-Жан-Кап-Ферра на Лазуровому узбережжі, та зареєстрована на датську компанію Glorietta Investments I APS. Юлія Льовочкіна у своїй декларації вказала, що є бенефіціарною власницею цієї компанії і разом із Сергієм Льовочкіним та членами родини користується французькою нерухомістю своєї датської фірми.

Прилеглі до маєтку Льовочкіних вулиці заповнені автівками з українськими номерними знаками.

Серед них немає автомобілів, записаних прямо на Сергія або Юлію Льовочкіних. Але вдалося зафіксувати мікроавтобус Volkswagwen. Він, за даними джерел «Схем» у поліції, належить Олегу Миколайовичу Титаренку. Він – давній соратник та менеджер бізнес-структур Льовочкіних, їхній партнер. Наприклад, очолював банк Льовочкіних «Кліринговий дім».

«Чому депутати ігнорують засідання парламенту, як допомагають своїм виборцям переживати труднощі воєнного часу? І взагалі як оцінюють дії Володимира Путіна в Україні? Чому Сергій Льовочкін – багаторічний політичний важковаговик – протягом цього часу досі не виступив із заявою, у якій би доніс свою позицію стосовно війни у країні, в якій збагатився? З 24 лютого суспільство не почуло ні заяв, ні окреслених позицій одних з найбільш заможних українських політиків стосовно війни Росії проти України», – йдеться в матеріалі.

Юлія Льовочкіна не відповіла на дзвінки журналістів , прочитала повідомлення у месенджері, але проігнорувала їх.

Журналісти намагалися поставити Сергію Льовочкіну запитання про його місцеперебування, про те, чи збирається він повертатися у Україну, як оцінює дії Володимира Путіна та повномасштабне вторгнення російської армії. Він проігнорував усі дзвінки та повідомлення від Радіо Свобода, з якими журналісти звертались до нього протягом місяця.

Ще за 10 днів до початку повномасштабного вторгнення російських військ секретар Ради нацбезпеки у оборони України Олексій Данілов заявив про те, що спостерігається певний «відтік» народних депутатів з країни. Станом на 14 лютого 23 народні обранці перебували закордоном, видання «Українська правда» повідомило, що більшість депутатів-втікачів – із «Опозиційної платформи «За життя».

Президент України Володимир Зеленський під час засідання Верховної Ради 3 травня назвав дві обставини, які можуть бути поважними причинами для відсутності народних депутатів на робочому місці під час війни: це робота в регіонах чи за кордоном заради інтересів України бо смерть.

Напечатать
Павел Полтавченко
«ОЛИГАРХ»

Публикации

Коло президента. Нові подробиці корупційної справи, в якій фігурує віцепрем’єр-міністр Олексій…

Але зняти Чернишова з посади – це визнати факт високопосадової корупції в оточенні президента. Дозволити вручити підозру віцепрем'єр-міністру – потрапити в заголовки з корупційним рекордом. Посадовець такого рівня за президентства…

Из Харькова в Дубай: как Егор Масленников строит девелоперскую империю на доверии и презентациях

В 2021 году харьковский застройщик Егор Масленников — объявился в Дубае. Здесь, в городе сверхвысоток, он начал новую жизнь: основал компанию Object 1 и провозгласил себя международным девелопером. Его зарубежная бизнес-деятельность…

Асоціація продавців совісті вроздріб, або Кому «служить» АПУ?

Неважко роздивитися, що об’єднує все це розмаїття охочих взяти участь у роботі бодай якоїсь ради лише бажання певного штибу активістів «долучитися» до управління хоча б чимось і контролю за чим завгодно, аби тільки при владних структурах. І…

Будинки з білосніжними меблями для будівельників ХАЕС по 1,5 млн: «Енергоатом» готується до…

«Наші гроші» проаналізували закупівлі різних підрозділів «Енергоатома» останніх місяців, спрямовані на підготовку до будівництва атомних енергоблоків на Хмельницькій АЕС. Це проєкт із великими корупційними ризиками
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.