Новости

Коломойського можуть позбавити українського громадянства – ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський може невдовзі підписати укази про позбавлення громадянства кількох впливових політиків. Про це “ОЛІГАРХ” дізнався з матеріалу УП з посиланням на співрозмовників у правоохоронних органах, в ОП і партії “Слуга народу”.

Українського громадянства, зокрема, можуть позбавити українського бізнесмена Ігоря Коломойського, співголову забороненої в березні 2022 року проросійської партії ОПЗЖ Вадима Рабіновича, нинішнього очільника територіальної оборони Дніпропетровської області Геннадія Корбана.

Наразі УП не змогла добитися офіційного підтвердження інформації, що укази про позбавлення громадянства цих осіб уже підписані. Журналісти звернулися до усіх них за коментарем.

Нагадаємо, у березні Рабіновіч перебував за кордоном, але заявляв, що шукає можливості повернутися в Україну. Геннадій Корбан був заступником глави Дніпропетровської ОДА у 2014 році, коли її очолював Коломойський.

Напечатать
Павел Полтавченко
«ОЛИГАРХ»

Публикации

Як один з найбагатших росіян переховує свої статки від санкцій

Компанія найбагатшого росіянина Сєвєрсталь пішла з нашої країни кілька років тому. Але сам Олексій Мордашов та його родина — ні. Як путінський олігарх ховає від санкцій родинний туристичний бізнес?

Ярославський, Колесніков, Хорошковський: що роблять головні бізнесмени країни під час війни

Протягом останніх восьми років під час війни на Донбасі українські еліти не закуповували бронежилети та танки, а продовжували шукати можливість заробити, отримати дозвіл, вплив, ліцензії, активи, менеджмент, депутатів або міністрів
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.