Новости

Коломойського можуть позбавити українського громадянства – ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський може невдовзі підписати укази про позбавлення громадянства кількох впливових політиків. Про це “ОЛІГАРХ” дізнався з матеріалу УП з посиланням на співрозмовників у правоохоронних органах, в ОП і партії “Слуга народу”.

Українського громадянства, зокрема, можуть позбавити українського бізнесмена Ігоря Коломойського, співголову забороненої в березні 2022 року проросійської партії ОПЗЖ Вадима Рабіновича, нинішнього очільника територіальної оборони Дніпропетровської області Геннадія Корбана.

Наразі УП не змогла добитися офіційного підтвердження інформації, що укази про позбавлення громадянства цих осіб уже підписані. Журналісти звернулися до усіх них за коментарем.

Нагадаємо, у березні Рабіновіч перебував за кордоном, але заявляв, що шукає можливості повернутися в Україну. Геннадій Корбан був заступником глави Дніпропетровської ОДА у 2014 році, коли її очолював Коломойський.

Напечатать
Павел Полтавченко
«ОЛИГАРХ»

Публикации

“Нафтогаз” забирає газові мережі Фірташа, але робить це без поваги до “Оператора…

Чому націоналізація газових мереж Дмитра Фірташа за обраною "Нафтогазом" моделлю загрожує 17-мільярдними збитками і банкрутством оператора української газотранспортної системи?

Не “воєнний стан” заступника керівника ОП Кирила Тимошенка

Чи можна під час війни обирати в якості засобу пересуванння нову, одну з найдорожчих марок машин у світі й жити серед найбагатших людей країни?Чи може представникам влади країни, чверть території якої вже стоїть у руїнах, житися розкішно? І…
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.