Один за всіх, і кожен сам за себе. Саме про це каже новий прожитковий мінімум 2589 грнна місяць.
Це не про якість життя. Прожити місяць на ці гроші було неможливо навіть у 2000 році. Це про стосунки населення України та влади.
Скоро нові вибори, і знову почнуться обісцянки “ми забезпечимо”, “ми підвищимо”. Але це – непожливо. В держави Україна немає грошей, і не буде. Жодні НАБУ, активісти та наглядові ради ці гроші не принесуть, бо вони – увага – споживають гроші, а не створюють. Тож підготуйте пенсіонерів, які чекають на повернення СРСР, який дасть усім золоті гори – цього не станеться. Аби здобути краще майбутнє, треба обирати людей, які зможуть відкрити нові можливості для заробітку. Вони мають приходити З грошима, а не ЗА грошима. Усіх інших на вході маркувати як злодіїв та брехунців та відправляти за руським кораблем!
Ще один висновок стосується “тіньової економіки”. Годі вже вважати це чимось ганебним.
Вже зараз ми живемо у доволі дивному режимі. Українці та інші країни скидаються грошима на нашу перемогу. Від початку війни нам пропонують скинутися власними грошима для Притули, “Повернись живим” та інших проектів. Більш того, з протягнутою рукою ходить держава, створивши United24. Для Володимира Зеленського та “слуг народу” це все одно, що визнати власну імпотентність, але вони роблять вигляд, ніби усе гаразд.
Але це – ненормально. Підготуватися до війни мала держава. Це її функція, бо вона оперує спільним коштом. Вона мала не лише виготовити озброєння (привіт Укроборонпром), а й закупити форму, спорядження (привіт Міноборони) та нафтопродукти (привіт Держрезерв). Натомість спільний кошт був розпиляний на “Великому будівництві”, наглядових радах та банальній корупції. Тож дуже схоже, що наступну війну (не дай Б-же) нам теж доведеться фінансувати з власного карману.
Отже, прожитковий мінімум – це про відносини влади та населення України. Бачу це дуже просто: якщо влада забиває х@й на населення, населення має забити ще більший на владу. Не треба вірити, що Порошенко, Зеленський чи Юля відмовляться від паразитування та чомусь (!) почнуть відновлювати ваше (??) життя. Кожен сам за себе.
Але усі ми за ЗСУ та перемогу.
Вважаю тіньову економіку не лише нормальним явищем, а і святою свободою, яку виборов народ України. Коли наступного разу перед вами з’явиться Гетьманцев з вимогою платити податки – бийте на звук. Бо це є адекватним.
На своїй сторінці у Facebook колишній журналіст “Lb.ua”, а нині – військовослужбовець Збройний сил України, розповів про схему, через яку…
Донька столичного забудовника підприємця, радника мера Києва, засновника однієї з найбільших будівельних компанії “KAN Development”, Алевтина Ніконова має російський паспорт.
Нафтогаз дискваліфікував (офіційною мовою - відхилило тендерну пропозицію) АТ «ІНТЕРПАЙП НОВОМОСКОВСЬКИЙ ТРУБНИЙ ЗАВОД» та ТОВ «ІНТЕРПАЙП УКРАЇНА» з тендеру на…
Кредитор Argentem Creek Partners продовжує цілеспрямовану чорну PR-кампанію проти українського агрохолдинга GNT Group, використовуючи при цьому українських чиновників, народних депутатів…
Американская компания Argentem Creek Partners (АСР) специализируется на кредитовании высокорискованных рынков для получения максимальной прибыли
Працівники Державного бюро розслідувань та Національна поліція затримали фактичного власника ТОВ "Краснолиманське", що входить до групи компаній ТОВ "Укрдонінвест" Віталія…