Новости

Картелизация “Укравтодора”: 74% подрядов уже забрали шесть фирм из НАДУ

Журналісти порахували, хто вигравав підряди Укравтодору на середній, капітальний ремонт та будівництво доріг по тендерам, які були оголошені у 2020 році (без урахування підрядів на експлуатаційне утримання, дрібне латання доріг та ремонт мостів, які по суті є окремими ринками для спеціалізованих компаній). Про це “ОЛИГАРХ” дізнався з материалу “Наших грошей”.

За період дії наджорстких вимог Укравтодору підряди вигравали лише 16 фірм. Шість членів Національної асоціації дорожників України з них вже отримали 73,8% і до осені у «Автомагістраль-Південь», «Техно-буд-центр», «Онур конструкціон інтернешнл», «СУНП «Автострада», «Ростдорстрой» та “Альткому” буде ще більше, бо зараз до тендерів допускаються лише вони.

Источник – nashigroshi


Деінде по регіонам ще будуть отримувати регіонали накшталт Славдорстрой, ШБУ-77, ШБУ-14, Хмельницьке ШБУ 56, ПБС, тощо.

Можливо якийсь відсоток отримає Ярославський з турками через «Блек Сі Консорціум», вони тільки зайшли на тендери на 1,5 мільярди.

Цього року на дискримінаційні заточки 100х85 подавали скарги такі крупні гравці (без урахування десятка менших українських регіональних гравців):

«Azvirt MMC» (Азербайджан)

«ДСТ № 4 Брест» (Білорусь)

«Сіногідро Корпорейшн Лімітед» (Китай)

«Лімак Іншаат Санаї ве Тіджарет Анонім Шіркеті» (Туреччина)

«Альтком» (Україна)

Перші чотири фірми так досі і не отримали жодного підряду. «Альтком» допустили до торгів і він виграв  великий підряд. Зараз на техніці «Альткому» подає тендері пропозиції «Блек сі консорціум» Ярославського.

Видатки на будівництво доріг у 2020 році можуть скласти рекордні 124,9 млрд грн.Источник – nashigroshi

Джерело: ДКСУ та розрахунки Центру аналізу публічних фінансів та публічного управління КШЕ.

Видатки обчислені як сума видактів Укравтодору та бюджетної програми “Фінансове забезпечення заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху відповідно до державних програм”, що фінансується за рахунок коштів Дорожнього фонду.

Как сообщалось ранее, стало известно, какую дельту за спиной Зеленского “Укравтодор” зашил дорожному картелю

Напечатать
Павел Полтавченко
«ОЛИГАРХ»

Публикации

Як один з найбагатших росіян переховує свої статки від санкцій

Компанія найбагатшого росіянина Сєвєрсталь пішла з нашої країни кілька років тому. Але сам Олексій Мордашов та його родина — ні. Як путінський олігарх ховає від санкцій родинний туристичний бізнес?

Ярославський, Колесніков, Хорошковський: що роблять головні бізнесмени країни під час війни

Протягом останніх восьми років під час війни на Донбасі українські еліти не закуповували бронежилети та танки, а продовжували шукати можливість заробити, отримати дозвіл, вплив, ліцензії, активи, менеджмент, депутатів або міністрів
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.