Новости

Картелизация “Укравтодора”: 74% подрядов уже забрали шесть фирм из НАДУ

Журналісти порахували, хто вигравав підряди Укравтодору на середній, капітальний ремонт та будівництво доріг по тендерам, які були оголошені у 2020 році (без урахування підрядів на експлуатаційне утримання, дрібне латання доріг та ремонт мостів, які по суті є окремими ринками для спеціалізованих компаній). Про це “ОЛИГАРХ” дізнався з материалу “Наших грошей”.

За період дії наджорстких вимог Укравтодору підряди вигравали лише 16 фірм. Шість членів Національної асоціації дорожників України з них вже отримали 73,8% і до осені у «Автомагістраль-Південь», «Техно-буд-центр», «Онур конструкціон інтернешнл», «СУНП «Автострада», «Ростдорстрой» та “Альткому” буде ще більше, бо зараз до тендерів допускаються лише вони.

Источник – nashigroshi


Деінде по регіонам ще будуть отримувати регіонали накшталт Славдорстрой, ШБУ-77, ШБУ-14, Хмельницьке ШБУ 56, ПБС, тощо.

Можливо якийсь відсоток отримає Ярославський з турками через «Блек Сі Консорціум», вони тільки зайшли на тендери на 1,5 мільярди.

Цього року на дискримінаційні заточки 100х85 подавали скарги такі крупні гравці (без урахування десятка менших українських регіональних гравців):

«Azvirt MMC» (Азербайджан)

«ДСТ № 4 Брест» (Білорусь)

«Сіногідро Корпорейшн Лімітед» (Китай)

«Лімак Іншаат Санаї ве Тіджарет Анонім Шіркеті» (Туреччина)

«Альтком» (Україна)

Перші чотири фірми так досі і не отримали жодного підряду. «Альтком» допустили до торгів і він виграв  великий підряд. Зараз на техніці «Альткому» подає тендері пропозиції «Блек сі консорціум» Ярославського.

Видатки на будівництво доріг у 2020 році можуть скласти рекордні 124,9 млрд грн.Источник – nashigroshi

Джерело: ДКСУ та розрахунки Центру аналізу публічних фінансів та публічного управління КШЕ.

Видатки обчислені як сума видактів Укравтодору та бюджетної програми “Фінансове забезпечення заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху відповідно до державних програм”, що фінансується за рахунок коштів Дорожнього фонду.

Как сообщалось ранее, стало известно, какую дельту за спиной Зеленского “Укравтодор” зашил дорожному картелю

Напечатать
Павел Полтавченко
«ОЛИГАРХ»

Публикации

Суботін Шредінгера

Власник збанкрутілого Мегабанку, масштабне виведення майна з якого розслідує ДБР, одночасно перебуває в двох станах - як керівник державного холдингу та людина, яка веде боротьбу з владою

Віктор Пінчук програє Федору Закусило війну за «Укргазвидобування»

Державна газовидобувна компанія, судячи з усього, не проти такого розвитку подій: присутність конкурента із США, що торгує китайським товаром, дозволяє суттєво збивати ціни українського монополіста «Інтерпайп»

Микола Злочевський підкрадається до Генпрокуратури

Скандальний екс-міністр екології часів Януковича, який погорів на спробі дати хабар на суму $5 млн керівництву НАБУ та САП, схоже, продовжує таємно скуповувати елітну нерухомість в Києві - втому числі на гроші, «зекономлені» на сплаті…
Все Последние публикации

Вас может заинтересовать Новости этого автора

Хотите быть в курсе актуальных новостей?

Подпишитесь на наши обновления!
Проверьте, разрешены ли уведомления в Вашем браузере
Хочу быть
в курсе!
Больше не показывать.